Filma te Rinj

Ping-Pong summer

Ngjarjet nė film zhvillohen nė vitin 1985. Rad Miracle ėshtė njė 13-vjeēar i turpshėm i cili ėshtė i fiksuar pas dy gjėrave, ping-pong-ut dhe hip-hop-it. Gjatė pushimeve me familjen e tij nė Maryland, Rad lidhet shumė me njė mik tė ri dhe nis tė eksperimentojė jetėn. Aty ai provon dashurinė e parė, pijen e parė dhe gjen shumė miq. Filmi pasqyron atė moshė ku tė gjithė duket se tė trajtojnė ēuditshėm edhe pse brenda vetes ti e di se je njė adoleshent normal qė po pėrjeton eksperienca tė reja. Pushimet me familjen, do tė ndryshojnė gjithēka nė jetėn e adoleshentit.Nė rolet kryesore

Susan Sarandon

Lea Thompson

Amy Sedaris

John Hannah

Judah Friedlander

Quinn Mccolgan

Robert Longstreet

Emmi Shockley

Marcello Conte

Maddie Howard


Te tjera..

Karikatura

Nga Kleket