Filma te Rinj

The fault in our stars

Hazel dhe Gus janė dy adoleshentė fantastikė dhe tė jashtėzakonshėm tė cilėt ndajnė sė bashku ēdo gjė nė jetė, pasionin pėr aerobinė, dashurinė dhe pasionet e moshės nė njė udhėtim tė paharrueshėm. Historia e tyre ėshtė e dhimbshme por e magjishme. Ata u takuan dhe ranė nė dashuri nė njė grup tė krijuar pėr luftėn kundėr kancerit dhe historia paraqet luftėn e tyre pėr mbijetesė, ndonėse me vėshtirėsi tė mėdha. Njė dramė dhe komedi fantastike qė flet pėr gjallėrinė e dy tė rinjve dhe dashurinė e madhe pėr jetėn dhe shpresėn qė nuk i braktis kurrė.Nė rolet kryesore

Shailene Woodley

Ansel Elgort

Nat Wolff

Laura Dern

Sam Trammell

Willem Dafoe

Lotte Verbeek

Ana Dela Cruz

Randy Kovitz

Toni Saldana


Te tjera..

Karikatura

Nga Kleket