Filma te Rinj

The Rover

Dhjetė vjet pas njė kolapsi global ekonomik, njė ish ushtarak i pamėshirshėm arrin tė gjejė burrat tė cilėt i vodhėn pasurinė e tij tė vetme. Sundimi i ligjit tashmė ėshtė shpėrbėrė dhe ēdo gjė, ai duhet ta bėjė vetė me ndihmėn edhe tė njė tė riu tė rastėsishėm tė dėmtuar, qė bėhet bashkėpunėtor i tij. Njė film aksion, shkencė dhe fantazi pėr tė mos u humbur. Deri ku do tė arrijnė dy tė rinjtė pėr tė rimarrė pronėn e tyre, atė qė realisht ka vėrtetė rėndėsi pėr ta? Ēfarė mund tė ndodhė, kur bandat e kusarėve bėhen padronė tė botės mbarė dhe njerėzimit?Nė rolet kryesore

Guy Pearce

Robert Pattinson

Scoot McNairy

David Field

Anthony Hayes

Gillian Jones

Susan Prior

Richard Green

Tawanda Manyimo

Jamie Fallon


Te tjera..

Karikatura

Nga Kleket