Filma te Rinj

The Signal

Tre studentė nisen pėr njė udhėtim tė gjatė pėr njė eksperiencė tė re pushimesh. Por situata ndryshon kur konstatojnė se pėrndiqen nga njė gjeni kompjuterėsh i cili duket se i ka vėnė nė shėnjestėr. Shumė shpejt, tė tre e kuptojnė se tashmė gjenden nė njė kurth dhe tė izoluar pėr tė pėrjetuar tmerre pa fund, qė as nuk do i ēonin ndonjėherė ndėr mend. Ēdo gjė rreth tyre bėhet errėsirė dhe nuk mund tė shohin asgjė, pėrveēse tė pėrjetojnė tmerrin mė tė madh nė jetėn e tyre. Ēfarė i pret nė tė ardhmen dhe a do tė mund tė shpėtojnė tre tė rinjtė qė planifikuan pushime.Nė rolet kryesore

Patrick Davidson

Brenton Thwaites

Olivia Cooke

Beau Knapp

Jeffrey Grover

Laurence Fishburne

Roy Kenny

Timothy Holmes

Ricardo Campos

Drew Sykes


Te tjera..

Karikatura

Nga Kleket