Filma te Rinj

Third Person

Filmi Third Person (personi i tretė) flet pėr tre histori tė ndryshme dashurie, pasioni, besimi dhe zhgėnjimi. Tre historitė zhvillohen nė kryeqytete tė ndryshme tė botės, nė New York, Paris dhe nė Romė. Tre ēiftet nuk kanė asnjė lidhje me njėri-tjetrin, por ata i bashkon pasioni, dashuria dhe ndjenjat qė kanė pėr njėri-tjetrin. Si ndėrthuren dashuria me urrejtjen nė njė lidhje, sa ndikojnė fėmijėt, dashuria pėr ta dhe tmerri nga humbja e tyre apo ndjenjave pėr tė cilat kanė luftuar kaq shumė. Tre histori tė magjishme, nė njė film dramė dhe romancė qė nuk do t’ju zhgėnjejė.Nė rolet kryesore

Liam Neeson

Mila Kunis

James Franco

Olivia Wilde

Adrien Brody

Kim Basinger

Maria Bello

Moran Atias

Caroline Goodall

David Harewood


Te tjera..

Karikatura

Nga Kleket