Filma te Rinj

Think like a man too

Disa ēifte vendosin tė rikthehen nė Las Vegas jo vetėm pėr tė shijuar njė javė romantike por pėr tė bėrė martesėn e tyre aty. Por planet pėr njė fundjavė perfekte, ashtu siē i ka hije njė martese tė ēmendur nė Las Vegas, ndryshojnė tėrėsisht nga disa tė papritura dhe aventura tė paparashikuara. Ēfarė nuk mund tė ndodhė me njė grup tė rinjsh qė pėrballen me situata tė ēuditshme nė vend tė njė ceremonie tė veēantė martese. Fundjava jo vetėm do tė hedhė nė erė planet e tyre por do t’i detyrojė ata tė bėjnė kompromise tė cilat kur nuk i kishin ēuar ndonjėherė nėpėr mend.Nė rolet kryesore

Adam Brody

Michael Ealy

Jerry Ferrara

Meagan Good

Regina Hall

Dennis Haysbert

Taraji P. Henson

Terrence Jenkins

Jenifer Lewis

Romany Malco


Te tjera..

Karikatura

Nga Kleket