Ne pergjim

Afėrdita nuk pėrmbahet

Dalja e fundit nė publik e kėngėtares Nora Istrefi, nė eventin e “Video Fest 2014”ka shkaktuar mjaft komente dhe polemika. Sebep ėshtė bėrė veshja e Norės. Fustani me tė cilin parakaloi kėngėtarja nė tapetin e kuq ishte i njėjtė me njė prej daljeve tė Bijonses, ēka ka mjaftuar qė Nora tė komentuehet si kopjuese dhe me varfėri nė ide. Nuk ėshtė pėrmbajtur kėsaj radhė as Afėrdita Dreshaj, e cila pėrveē komenteve ka publikuar edhe njė foto tė sajėn me tė njėjtin fustan. “Shumė kohė mė parė, por me sa duket vazhdon tė jetė in”, ka shkruar Afėrdita. Krejt nė heshtje e ka kaluar Nora, e cila kėsaj here duket indiferente pėr atė ēka thuhet pėr tė.


Te tjera..

Karikatura

Nga Kleket