Ne pergjim

Kohė pushimesh

Adi Krasta e mbylli njė herė e mirė gjyqin me Top Channel, i nisur qysh nė kohėn kur prezantuesi u largua nė mes tė sezonit pėr tė filluar njė emision tė ri nė Vizion Plus. Siē edhe ishte shprehur shpesh herė, nė kėtė konflikt, Krasta doli i fituar, gjykata u shpreh nė favor tė tij. Por ndėrkohė qė nga largimi i bujshėm nga Top Channel ka kaluar kohė dhe pas asaj tė Vizionit ai, njė vit mė parė, nėnshkroi njė kontratė tė majme me Agon Channel. Shfaqja e tij nė dy emisione dhe posti i drejtorit artistik nė kėtė televizion u ble pėr plot 230 mijė euro nė vit. Njė vit qė pėrfundon kėtė muaj dhe me aq sa thonė ende nuk dihet nėse kontrata e tij do tė zgjatet edhe pėr njė tė dytė apo jo. Me gjasė, nėse Krasta nuk do tė nėnshkruajė edhe njė kontratė tė dytė, pas Agonit, siē ka thėnė do tė marrė ca pushime tė gjata.


Te tjera..

Karikatura

Nga Kleket