E Premte, 05 Gusht 2011
?This time for Life? n? Dh?rmi. Jan? ata q? do t? ndezin plazhin e Dh?rmiut n? Lollipop at the Beach Club.
E Premte, 22 Korrik 2011
?This time for life? ndodh n? Dh?rmi, n? Lollipop at the Beach Club. Dixhei dhe artist? t? famsh?m luajn? falas, p?r nj? kauz? t? r?nd?sishme si lufta kund?r HIV-AIDS. Fillon m? 1 gusht dhe bileta ?sht? vet?m 500 lek?.
E Premte, 13 Maj 2011
Kete vit askush nuk u ankua per mungese parash apo promocioni te kenges shqiptare, perfaqesuese ne Eurosong. Kengetarja i ka marre vete freret ne dore nga Los Anxhelosi e deri ne punen finale me klipin e kenges. Aurela Gace ne prag te konkurimit
Alida Cenaj
E Premte, 18 Mars 2011
Harrojeni Ledi Gagen: Mbreteresha e re e klasifikimeve kendon per dashurine, nuk eshte skllave e imazhit dhe kur fiton nje cmim Grammy e fsheh ne banje
Gianni Poglio
E Premte, 25 Shkurt 2011
Ka pritur kohen e duhur dhe ajo eshte tani. Alberie Hadergjonaj po i jep nje dore te bijes, Anxhelines, per promovimin ne tregun muzikor. Sa per t?u mesuar me skenen. Sepse shtatori do ta gjeje vajzen e kengetares ne SHBA, per t?ia bere atje hyzmetin karrieres se vertete
Alida Cenaj
E Premte, 18 Gusht 2006
Kerkon t?u jape fund dyshimeve,te cilat mundohen te prishin imazhin qe Zajmina Vasjari po nderton si kengetare. Qofte edhe duke perdorur hiret qe i ka dhene natyra. Dhe jo vetem kaq. Sepse me ne fund do te flase edhe per arsyet qe e cuan ne padine kunder vajit ?Fiol? apo thashethemet e tjera qe thuhen per te
Alida Cenaj
E Marte, 30 Nentor 1999
Ne fillim kengetar rroku. Pastaj studenti me i disiplinuar i profesoreve te muzikes klasike. Ish solisti i "Black moon", ish kengetari i lokaleve te nates ne Tirane, sot eshte personazhi me interesant ne Teatrin e Operas. Tani edhe ne nje spektakel te perjavshem televiziv
Zefina Hasani
E Marte, 29 Mars 2005
Pas fest?s p?r fitoren n? Sanremo, permtojn? se do t? b?jn? dhe das?m. Nj? ceremoni intime q? do t? kuror?zoj? bashk?jetes?n dy vje?are t? Ambr?s me k?ng?tarin Francesko Renga. Ku nuk do t? mungoj? dhe vajza e tyre e vog
E Shtune, 26 Mars 2005
Ka dubluar ne nje film te animuar amerikan. Por nuk enderron famen edhe si aktor. Tiziano Ferro rrefen aventuren e tij te re ku tek "gabimet" e peshkut te filmit ka gjetur dhe zhgenjimet e tij, ne rrugen e fames, si kengetar
E Shtune, 22 Maj 2004
Hitet e viteve '80-'90 risjellin Bon Jovin, Pet Shop Boys, The Rolling Stones...te gjithe ne nje permbledhje te Top Albania Radios. Emma Bunton vjen me albumin e saj personal "I'll be there".

Te tjera..

Karikatura

Nga Kleket