E Premte, 21 Tetor 2005
Craig David me albumin e tij, dale ne treg ne gushtin e ketij viti. Por dhe Nek me kenget e tij me te reja. Ja cfare ofron tregu muzikor i kesaj jave
E Shtune, 20 Gusht 2005
Radio Energy sjell me te mirat e muzikes house. Blero prezantohet me albumin e tij me te ri. Ne tregun e kesaj jave edhe hitet e veres
E Shtune, 13 Gusht 2005
E Shtune, 06 Gusht 2005
Hitet m? t? reja t? k?saj vere, t? huaja dhe shqiptare. Nj? album i ri q? sjell muzik?n allternative p?rmes Black Eyed Peas.
E Marte, 30 Nentor 1999
K?ng?t e shekullit nga ekrani i Tv Klanin, n? nj? album p?rmbledh?s. N? tregun e k?saj jave mund t? gjeni edhe k?ng? t? njohura R&B dhe hite t? ndryshme t? k?tij sezoni
E Marte, 29 Mars 2005
Muzik? alternative nga emra t? njohur t? muzik?s. Por n? tregun e jav?s vjen dhe Aerosmith me rock& roll dhe dance me hitet e k?tij sezoni.
E Shtune, 26 Mars 2005
Kenget me te suksesshme te muzikes shqiptare ne vite vijne sipas nje orekstracioni te ri, nga kengetare te rinj. Ne tregun e kesaj jave dhe musike hip- hop, house dhe metalic per te rinjte
E Diele, 01 Shkurt 2004

Te tjera..

Karikatura

Nga Kleket