www.revistaklan.com

Ne pergjim
Mbi dallgė djema

Sėrfi ėshtė pasioni i saj i madh, aq sa e pėrfshiu edhe nė “Ride”, filmin qė shkroi, drejtoi dhe interpretoi vetė dhe qė do tė shfaqet nė kinema pėrgjatė kėtij viti. 51 vjeēarja kaliforniane, Helen Hunt, fituese e ēmimit Oscar pėr “Diēka ka ndryshuar”, ka ende fizikun (dhe shpirtin) e njė vajze dhe jo rastėsisht ka zgjedhur tė qėndrojė nė krah tė producentit Methju Karnahan, 53 vjeē, shumė i ngjashėm me tė. Ja ku shfaqen mbi dallgė nė Malibu.