www.revistaklan.com

Ne pergjim
Super ElvanaPas kopertinės sė revistės ndėrkombėtare “Velvet”, Elvana Gjata ka siguruar njė bashkėpunim tjetėr tė madh. Dhe kėsaj here nuk bėhet fjalė pėr muzikė. Stilisti i famshėm italian i getave, Emilio Cavallini, ka thėnė se ka pranuar njė bashkėpunim me artisten nė njė set fotografik, pjesė e promovimit tė albumit tė ri tė Elvanės, qė pritet tė dalė nė treg sė shpejti. Edhe nė kėtė projekt Elvana ka bashkėpunuar me fotografin shqiptar, Eugen Qose qė ėshtė edhe fotografi zyrtar i stilistit italian. Nė setin e ri fotografik, Elvana shfaqet si gjithmonė njė femėr seksi dhe shumė joshėse.