www.revistaklan.com

Ne pergjim
Me shpirtin tim

Pavarėsisht se nuk kanė kaluar shumė ditė qė nga intervista ku deklaroi se ishte ndarė nga bashkėshorti, Bleona Qereti vazhdon tė publikojė foto me Gani Bardhėn. Jo mė larg se pasditen e sė dielės ajo publikoi njė foto me diēiturėn, “jam shumė e lumtur. Sapo i kam hapur njė profil tė ri nė Facebook dhe Instagram shpirtit tim, Gani Bardha”. Me kėtė i bie qė Bleona i ka tė mira marrėdhėniet me ish-bashkėshortin. Ndoshta vėrtet u ndanė se qėndronin shumė kohė larg njėri-tjetrit, por me sa duket kjo nuk e pengon kėngėtaren t’ia bėjė qejfin ish bashkėshortit me disa shėrbime tė vogla, siē janė profilet nė rrjetet sociale.